Kurzy jsou sestaveny dle Vašich představ!
Nabízíme Vám široký výběr jazyků, úrovní a typů kurzů v malých skupinkách.
Naše efektivní výuka za skvělou cenu zaručí Vaši spokojenost!
Samozřejmě nabízíme možnost přípravy na mezinárodní certifikáty!

Jednoleté intenzivní studium angličtiny a němčiny

Pro letošní maturanty, kteří si chtějí důkladně prohloubit znalosti těchto cizích jazyků a ne jen pro ně, ale pro kohokoliv, kdo má zájem se rok intenzivně věnovat studiu cizích řečí je určen tento kurz.
Více

Odpolední a večerní kurzy pro věřejnost

Kvalitní výuka v malých skupinách. Zakládáme si na lidském přístupu k našim studentům a přátelské atmosféře v hodinách. Naši učitelé mají s tímto přístupem dlouholeté zkušenosti.
Více

Víkendové kurzy

Pro ty, co nevědí jak naložit se sobotním dopolednem, máme skvělý nápad. Proč jej nevyužít a nespojit příjemné s užitečným? Náš sobotní kurz trvá 5 měsíců a jedná se o 4 vyučovací hodiny každou sobotu.
Více

Individuální kurzy

Individuální kurzy jsou určeny pro zájemce, kteří preferují individuální přístup oproti standardní skupinové formě výuky v kurzech pro veřejnost. Nemusíte se tedy nikomu přizpůsobovat a platí zde „náš zákazník, náš pán“.
Více

Firemní kurzy

Firemní jazykové kurzy jsou určeny pro zaměstnance i management firem a organizací. Součástí jsou kurzy všeobecného i odborného jazykového zaměření.
Více

Intenzivní prázdninové kurzy

Chcete využít čas dovolených ke zdokonalení se v cizím jazyce? Využijte naší nabídky letních intenzivních kurzů. Pořádáme týdenní nebo dvoutýdenní kurzy.
Více

Přípravné kurzy na PET, FCE a CAE a DELF

Tyto kurzy vás připraví na složení těchto mezinárodních certifikátů. Jedná se o mezinárodní úrovně B1, B2 a C1.
Více

Kurz angličtiny pro děti

Tyto kurzy jsou určeny pro děti od věku 5-ti let. Vedeny jsou lektorkou, která již samozřejmě
zkušenosti s výukou dětí má a to několikaleté. Rozvrh dle domluvy podle počtu zájemců.
Více

While some may want to include the title with bold letters on the first page, it will https://justbuyessay.com/ not be able to convey the emphasis needed for a proper recognition of the title of the paper.